Dahua Technology, popredný svetový poskytovateľ inteligentných IoT riešení a služieb zameraných na video, uvádza na trh sériu produktov bezdrôtového alarmu, vrátane Alarm Hub, PIR detektora, dverového detektora, kľúčenky, opakovača, vstupného expandéra, vnútornej a vonkajšej sirény atď. Vďaka jednoduchej inštalácii, stabilnej konektivite, užívateľsky príjemnej mobilnej správae a ďalším pokročilím funkciám, poskytuje systém moderným domácnostiam a komerčným budovám hmatateľnú ochranu prostredníctvom neviditeľného pripojenia.

Dahua bezdrôtový alarm

Bezdrôtový poplašný systém Dahua ponúka vynikajúci výkon a spĺňa certifikačné normy EN50131 Grade 2.

Ako jadro tohto bezdrôtového poplašného systému je ústredňa, ktorá podporuje pripojenie až 150 bezdrôtových periférií cez 433MHz alebo 868MHz RF pásmo. Spoľahlivá RF komunikačná technológia – ako napríklad preskakovanie frekvencie – sa používa na zlepšenie schopnosti prenosu signálu medzi ústredňou a periférnymi zariadeniami proti rušeniu. Mechanizmus obojsmernej komunikácie umožňuje veľmi pohodlné získavanie informácií o konfigurácii a stave rôznych zariadení a ich aktualizáciu prostredníctvom mobilnej aplikácie. Okrem toho má ústredňa viacero možností sieťového pripojenia, ako je Ethernet, dvojpásmové Wi-Fi, GPRS, 3G a 4G, ktoré možno kombinovať ako preferované a alternatívne, aby sa zabezpečila spoľahlivá komunikácia s platformou Cloud alebo ARC.

Dvojsystémová redundantná zálohovacia schopnosť systému navyše umožňuje rýchlo reagovať na abnormality (napr. zlyhanie aktualizácie), čo ďalej zlepšuje stabilitu jeho prevádzky. So vstavanými batériami je možné všetky zariadenia rýchlo a jednoducho nainštalovať.

Dahua bezdrôtový alarm

Systém ponúka upozornenia v reálnom čase a funkcie diaľkového ovládania prostredníctvom mobilnej aplikácie. Koncoví používatelia a inštalatéri si môžu stiahnuť DMSS a COS Pro na zobrazenie stavu zariadenia v reálnom čase a pohodlne spravovať svoje poplašné zariadenia kedykoľvek a kdekoľvek.

Dahua bezdrôtový alarm

Vďaka svojej vynikajúcej vzájomnej prepojenosti sa bezdrôtový poplašný systém Dahua môže pripojiť k Dahua NVR/XVR a Android VTH (cez LAN) prostredníctvom prispôsobenia bez akéhokoľvek softvéru. Je tiež kompatibilný s CCTV, ACS, Video intercomom a inými káblovými systémami tretích strán, čo umožňuje flexibilnú integráciu a prispôsobenie komplexných bezpečnostných aplikácií.

Bezdrôtový poplašný systém Dahua, ktorý sa môže pochváliť jednoduchou bezdrôtovou komunikáciou, viacerými sieťovými režimami a dostupnosťou mobilných aplikácií, je ideálnou voľbou pre domácnosti, byty, kancelárie a obchody. Majitelia domov nemusia nasadzovať zložité siete a kabeláž. Inštalatéri môžu ušetriť na nákladoch na inštaláciu a umožniť pohodlnú konfiguráciu a správu zariadenia prostredníctvom mobilnej aplikácie COS Pro. Vývojári systémov môžu ťažiť z cloudovej služby a štandardných dokovacích protokolov, ako je SIA DC-09, čím sa výrazne zníži ich prevádzková a údržbová záťaž.

Dahua bezdrôtový alarm

Pre zákazníkov, ktorí šetria rozpočet, spoločnosť Dahua set typu všetko v jednom, ktorý spája novonavrhnutú ústredňu, detektor PIR, detektor dverí s magnetickým kontaktom a prívesok na kľúče do jednej cenovo výhodnej súpravy bezdrôtového poplachu. Ak sa chcete dozvedieť viac informácií o tejto súprave, pozrite si toto video o rozbalení:

Pozrite si celú ponuku bezdrôtových alarmov Dahua:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *